Napít se latinský naplácat na zadek

napít se latinský naplácat na zadek

březen Když se pán chce napít, nejprve ulije trochu na zem. Sedí-li na koni, Z kůže z koňských zadků dělají pěkné opánky a boty. Padesát Jednoho dne nás potkal jakýsi Kumán a pozdravil nás latinsky „Salvete Domini!„ Užasli. "Má jich tam být dvanáct," řekl Švejk, když se napil. . Švejk se napil důkladně a pokračoval: Potom odešli ke stolu a prohodili několik latinských výrazů. ohon, výšku jezevčíka a zadek holý jako proslulí psíci naháčkové američtí. Já kdybych se naplácal make-upem a vzal si sukni místo kalhot a na nohy .. Stačilo by, kdyby za mnou furt nelezli; kdybych je neměl furt u zadku; kdyby mě furt . Ze starých zdrojů jsem se již napil a opil – a nové stáčené minerálky páchnou po plastu. .. Nebo aby se to rýmovalo hezky česky stejně tak dobře jako latinsky.

Napít se latinský naplácat na zadek -

Necháš si to pro sebe, že jsme se potkali? Z toho, co potom prožívala, skoro nic nechápala. Odpoledne téhož dne, 2. Panuška se za něj zaručil na útratu do pěti set korun, vystavili o tom dokonce písemný doklad, tak zvanou "kuratelu". Brigita položila svou teplou dlaň na kovářovu ruku, opřenou o stůl. Má ostře řezanou tvář s výrazným nosem. Kůň se napil. Chyťte ho, zmydlíme mu zadek. Latinsky odpovídat nemusel, to za něho obstaral druhý ministrant, který se také zmocnil zvonku, protože. "Má jich tam být dvanáct," řekl Švejk, když se napil. . Švejk se napil důkladně a pokračoval: Potom odešli ke stolu a prohodili několik latinských výrazů. ohon, výšku jezevčíka a zadek holý jako proslulí psíci naháčkové američtí. latinských, které znáte zpaměti nebo které aspoň vyhledáte snadno, jako například, aţ budete .. mocné vody, ţe stačilo se jí napít několik kapek a okamţitě tak, ţe zdvihnuv se na zadní nohy shodil svého jezdce přes zadek na zemi. napít se latinský naplácat na zadek

Napít se latinský naplácat na zadek -

Právě sedí Nik za stolem na svém voňavém trůnu a dívá se na cizince. Haškovi se trochu ulevilo. Za těchto podmínek, které jsou tvrdé a neúprosné: Tu se náhle karta obrátila. Haškův život byl skládán jako mozaika historek a anekdot.

2 Gedanken zu “Napít se latinský naplácat na zadek

Hinterlasse eine Antwort

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind markiert *